Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  105,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,86%

Analiza III kw. Prezesa Wcześniaka

Zgłoś do moderatora
- III kwartał w pełni spełnił nasze oczekiwania, natomiast to kolejne miesiące będą dla nas kluczowe. Jeszcze w tym roku premierę będzie miała nasza najnowsza produkcja, czyli Lust From Beyond. Wprowadzenie do gry, z podtytułem Scarlet, które pojawiło się na Steamie w październiku br., zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy, zbierając aż 80% pozytywnych opinii na Steamie. Pozwala nam to sądzić, że pełna wersja gry odniesie sukces porównywalny do sukcesu Drug Dealer Simulator. Zdecydowaliśmy się również wejść w segment gier Indie Premium. W tym miesiącu nabyliśmy 31 procent akcji w podmiocie skupiającym Brave Lamb Studio. Jest to zespół doświadczonych deweloperów pracujących nad autorską produkcją pod tytułem Field Hospital. Movie Games będzie globalnym wydawcą gry – dodaje Mateusz Wcześniak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 3,49% 118,50 2021-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.