Forum Giełda +Dodaj wątek

Analitycy IDMSA rekomendują "kupuj" dla akcji Inter Cars

Zgłoś do moderatora
Analitycy IDMSA w raporcie z dnia 2009.04.20 pozostawili bez zmian rekomendację dla akcji Inter Cars na poziomie "kupuj". Cena docelowa jednej akcji Inter Cars została podwyższona do 54.30 zł z 35.00 zł. W dniu wydania rekomendacji cena akcji Inter Cars wynosiła 43.02 zł.
  • Analitycy IDMSA rekomendują "kupuj" dla akcji Inter Cars Autor: ~zainteresowany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 1,40% 181,50 2020-05-28 15:07:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.