Forum Giełda +Dodaj wątek

Analitycy DM PKO BP w raporcie z 31 października obniżyli cenę docelową

Zgłoś do moderatora
Analitycy DM PKO BP w raporcie z 31 października obniżyli cenę docelową akcji ZPC Otmuchów do 11,72 zł z 12,26 zł, podtrzymując dla spółki rekomendację "kupuj".

"W I półroczu br. Otmuchów poprawił wyniki pomimo trudnej sytuacji panującej na rynku słodyczy dzięki niższym cenom kluczowych surowców oraz efektom restrukturyzacji. Mimo niższej dynamiki poprawy wyników w II półroczu br. uważamy, iż Otmuchów ma cały czas potencjał rozwoju oraz będzie w stanie generować powtarzalne i stabilne wyniki finansowe. W związku z powyższym nadal rekomendujemy kupno akcji Otmuchowa" - napisano w raporcie.

Raport wydano przy kursie 8,6 zł, a w piątek o godz. 10.00 za akcje spółki płacono 8,83 zł
  • Analitycy DM PKO BP w raporcie z 31 października obniżyli cenę docelową Autor: ~alan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW -1,82% 3,24 2021-06-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.