Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,40 zł , zmiana od tamtej pory: -0,44%

Analitycy DM BOŚ przedstawili faworytów z GPW

Zgłoś do moderatora
Do grona faworytów zaliczono: 11 bit studios, AB, Artifex Mundi, Asbis, Asseco BS, Benefit Systems, Comp, Decorę, Handlowy, LPP, Marvipol, mBank, Millennium, Mirbud, Neukę, Orlen, Vercom i Voxel.

Jedyna nowość na liście to Orlen, a z dotychczasowego składu usunięto Eurocash, Grodno i Brand24.

Według ekspertów, gorzej od rynku w najbliższych tygodniach mogą się zachowywać akcje Azotów, Comarchu, Dino, Grenevii, GTC i KGHM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -1,60% 3,38 2023-11-28 11:27:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.