Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,60 zł , zmiana od tamtej pory: -14,55%

Analitycy DM BDM wydali nie tak dawno rekomendację.

Zgłoś do moderatora
Według analityków DM BDM notowany na rynku głównym GPW Elektrotim ma przed sobą dobre perspektywy, a zdaniem ekspertów w najbliższych latach firma będzie beneficjentem transformacji energetycznej.
Elektrotim wykonuje instalacje i sieci elektryczne oraz elektroenergetyczne, systemy automatyki dla budownictwa, przemysłu i energetyki. Analitycy DM BDM w raporcie z 23 sierpnia rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla Elektrotimu od zalecenia „kupuj" z ceną docelową 10,2 zł za akcję.
https://www.parkiet.com/Przemysl/308249971-Elektrotim-zarobi-na-transformacji.html

Oznacza to, że ustalona cena docelowa jest obecnie o 55 proc. wyższa od rynkowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,71% 5,64 2021-12-03 16:25:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.