Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,70 zł , zmiana od tamtej pory: -19,14%

Amrest podczas pandemii otwierał nowe restauracje-tu będą mega wzrosty!!

Zgłoś do moderatora
Ludzie jedzą, bawią się, cieszą wolnością w restauracjach AMREST'u. To przekłada się zapewne na gigantyczny wzrost obrotów i oczywiście na nasz zysk - szanowni Akcjonariusze. Ci, co ględzą, to dlatego, że sprzedali - teraz jest czas kupowania i czekania na 45 zł. Potem to nikt nie wie czy będzie 60, a może 50. Chyba jakiś kajaczek w weekend bo trzeba uczcić koniec lockdownu i czekające nas zyski powiązane z akcjami AMREST'u. :):):)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST -0,38% 26,44 2021-07-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.