Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,70 zł , zmiana od tamtej pory: 9,03%

amrest okiem byłego akcjonariusza

Zgłoś do moderatora
Krótko moje zdanie. Sprzedałem swoje akcje najpierw po 22 potem po 24 PLN. Na inwestycji straciłem kilka stówek. Oczywiście mogłem poczekać chwilę i sprzedać po 26 i wtedy bym sporo zarobił. Ale... niestety obostrzenia szybko nie znikną. Co gorsze dla Amrestu, ludzie nie chcą się szczepić a to wyklucza znoszenie obostrzeń. Generalnie uważam, ze mimo tego, że sprzedałem troszeczkę za wcześnie to była to dobra decyzja. Planowałem długoterminowo tutaj siedzieć. Ale dzisiaj uważam, że dobre czasy nie wrócą nawet w 2022. Obym się mylił - to słowo otuchy dla obecnych akcjonariuszy.
  • amrest okiem byłego akcjonariusza Autor: ~marek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 1,48% 30,20 2021-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.