Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  123,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,29%

Amica - z szansą na odbicie

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji Amica od szczytu na 212zł we wrześniu 2016 roku osuwał się w dół osiągając w marcu 2020 roku minimum na 71zł. W kolejnych miesiącach kurs odbijał się na północ i nawet październikowa korekta 2020 roku nie zmieniła znacząco tego trendu. Osiągając ostatecznie maksimum na poziomie 175zł w czerwcu tego roku. Skąd rozpoczęła się mocniejsza korekta pokonując wsparcie na poziomie 141zł i docierając do aktualnego poziomu w strefie 125zł co stanowi 0,382 zniesienia Fibonacciego fali korekty... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: https://pl.tradingview.com/chart/AMC/TeKH4gIw/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla AMC 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -2,76% 112,80 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.