Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,78%

Amica Wronki SA po wynikach 1 kwartału 2023r.

Zgłoś do moderatora
Amica Wronki jest producentem sprzętu gospodarstwa domowego, zarówno wolno stojącego jak i do zabudowy. Poza sprzętem AGD własnej marki, spółka posiada w swoim portfolio dwie inne marki: Gram oraz Hansa, których produkcja eksportowana jest na rynki zagraniczne, głównie do Skandynawii i Europy Środkowo-Wschodniej.

W tym wpisie https://portalanaliz.pl/analizy/amica-wronki-sa-po-wynikach-1-kwartalu-2023r/ przedstawiam spojrzenie na spółkę po lekko optymistycznych wynikach 1 kwartału 2023r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -0,27% 73,50 2023-12-01 09:00:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.