Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  124,00 zł , zmiana od tamtej pory: -32,26%

Amica widzi w X kontynuację wrześniowego ożywienia na AGD... (wywiad)

Zgłoś do moderatora
https://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/3179693,amica-widzi-w-x-kontynuacje-wrzesniowego-ozywienia-na-agd--przebicie-sprzedazy-z-ii-pol---20-trudne-(wywiad)
  • Amica widzi w X kontynuację wrześniowego ożywienia na AGD... (wywiad) Autor: ~goldengate

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AMICA -5,08% 84,00 2022-05-27 17:00:28