Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,12 zł , zmiana od tamtej pory: 19,29%

Ambasador jawnie działa na szkodę RP w sprawie Turowa-

Zgłoś do moderatora
Dymisja jeszcze dziś!" – domaga się Janusz Kowalski z Solidarnej Polski
Żądam jego natychmiastowej dymisji – powiedziała w rozmowie z wPolityce.pl europosłanka Anna Zalewska
"Od osoby, która reprezentuje Polskę zagranicą należy oczekiwać, że wypowiadając się, w tak kluczowych sprawach jak Turów, najpierw pozyska wiedzę i pozna fakty. Bezrefleksyjne powielanie obcej narracji szkodzi interesom Polski" – napisał minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/komentarze-po-slowach-polskiego-ambasadora-w-czechach-krytyka-ze-strony-pis/h8gn3bh,79cfc278 

Tak pomyślałem że po wigilii jeden nadal mówi ludzkim głosem .Ciężki będzie żywot jego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 2,13% 9,68 2022-05-16 14:26:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.