Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: 26,57%

ALTUS WYGRAŁ PROCES O SPROSTOWANIE Z BUSINESS INSIDEREM

Zgłoś do moderatora
NIEPRAWDZIWA JEST WIADOMOŚĆ OPUBLIKOWANA PRZEZ PORTAL BUSINESS INSIDER POLSKA W DNIU 24.10.2018 R., W MATERIALE PRASOWYM PT. „KIEDY RYBA PRZYCHODZI DO ROCKBRIDGE. CZYLI O SPOSOBACH ALTUSA NA ZYSKI”, ŻE ALTUS TFI PRAKTYKOWAŁ TZW. „PÓŹNĄ ALOKACJĘ” W KONTAKTACH TERMINOWYCH POMIĘDZY RÓŻNYMI ZARZĄDZANYMI FUNDUSZAMI. DECYZJE ALOKACYJNE PODEJMOWANE PRZEZ ALTUS TFI NIE BYŁY MOTYWOWANE STOPNIEM RENTOWNOŚCI POSZCZEGÓLNYCH FUNDUSZY.

uwaga na trole
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS 0,56% 1,81 2023-05-31 11:04:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.