Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,97 zł , zmiana od tamtej pory: -17,34%

Allegro mocniejsze na tle rynku

Zgłoś do moderatora
Choć technicznie na samym Allegro jeszcze nic się kluczowego nie zmienia, a walor nadal pozostaje w progu zmienności z ostatnich tygodni, prawie 4% podejście ładnie kontrastuje z -0,5% na całym WIG20. Przypomnę także, że aktualny próg zmienności co do zasady ma prawo okazać się bazą, z której dojdzie do rozwinięcia korekty w stronę 35 zł, czyli kolejnego w tej skali oporu.https://static.stooq.pl/pic/27755/01.png

https://stooq.pl/mol/?id=27755

Dlatego sprzedaję wszystkie akcje Aliora i kupuję Allegro . Pozdrawiam .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -2,41% 23,12 2022-09-30 17:03:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.