Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,34 zł , zmiana od tamtej pory: -0,59%

Alior - Mimo korekty szerokiego zachowany trend

Zgłoś do moderatora
Podczas listopadowej korekty szerokiego rynku wiele spółek zostało wybitych z obecnych trendów. Schematy się zmieniły. Inaczej w tym zestawieniu wypada Alior Bank, który zachował swój kanał trendu. Jednocześnie bardzo dobrze broni się na średniej MA50.

Układ oscylatorów, szczególnie MACD wskazuje na możliwość zagrywki w kierunku górnego ograniczenia kanału trendu. Pierwszy istotny opór znajduje się na poziomie 67,86zł

Alior porusza się stosunkowo długimi falami wzrostowymi. Stosując tutaj rozszerzenie Fibo moglibyśmy przypuszczać że zakresem fali będzie poziom okolic 71,90, a później 77,58zł... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: https://pl.tradingview.com/chart/ALR/XO68UXxn/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla ALR 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -1,04% 57,00 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.