Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,66 zł , zmiana od tamtej pory: -18,46%

Alior do końca roku 75 zł

Zgłoś do moderatora
Wycena Aliora 4 mld, pierwszy i drugi kwartał wynikowi rekordowy historycznie, w lutym kosztował 60 zł a nie było wyników za 2022, gdyby nie ruski bandyta teraz Alien byłby po 75 zł, ale teraz idzie korekta na bankach bo za dużo spadły, więc odbicie może być solidne a fundusze na koniec roku będą jednak chciały pokazać dobre wyniki więc Alior z obecnych 30 zł szybko podejdzie pod 50 zł i jego kapitalizacja to będzie 8 mld czyli niedużo. Bank ma bardzo solidne podstawy do wzrostu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -1,35% 23,37 2022-09-30 12:28:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.