Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,47 zł , zmiana od tamtej pory: -48,18%

Alior Bank wspiera spółkę portfelową TFI Capital Partners

Zgłoś do moderatora
Symbio Polska SA, spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała z Alior Bank SA umowę kredytową, zapewniającą spółce finansowanie w kwocie 3,5 mln zł. Są to dodatkowe środki po pozyskaniu przez spółkę 3 mln zł od funduszu CP FIZ w styczniu 2015 roku. Posłużą one do realizacji strategii wzrostu sprzedaży detalicznej i rozbudowy bazy zaopatrzenia w surowce ekologiczne

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,40% 1,28 2023-05-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.