Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,50 zł , zmiana od tamtej pory: -22,03%

Ali manipulant

Zgłoś do moderatora
Kolejna rzecz, piszesz o wodospadzie, gdzie mowa jest o lock-up na akcjach dla pracowników, czyli 20 procent akcji nie trafi na rynek przez dwa lata, Ali zapomnij o kursie 30 lub 27 gdzie pewnie ustawiles się z karnymi środkami, bo nie wyglądasz mi.na człowieka, który ma predyspozycje do godnego, wysokiego zarabiania na życie, sam jesteś winien tej oceny....
  • Ali manipulant Autor: ~Slim
  • Re: Ali manipulant Autor: ~Slim

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -0,65% 30,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.