Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 155,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1,72%

Algorytmy inwestycyjne - pytanie o źródło, kontakt

Zgłoś do moderatora
Witam,
czy ktoś z uczestników forum dot. Fw20 zna może inne fora lub kontakt do osób lub grup osób, które zajmują się tworzeniem strategii oraz zapisywaniem ich w formie algorytmów (w różnych programach). Zajmuję się tą tematyką od lat, rozwijam w tym kierunku i chętnie powymieniałbym opinie. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. Dywidendowy
  • Algorytmy inwestycyjne - pytanie o źródło, kontakt Autor: ~inwestor_dywidendowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -1,04% 2 192,00 2019-09-17 17:04:54
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.