Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,12%

Ależ potężny młot na D1

Info, chciałeś, żeby papier stał się bardziej popularny. Masz co chciałeś :) Ja tam akurat wolę, jak popularność przychodzi później niż wcześniej akurat. Natomiast tutaj już ktoś techniką pojechał dzisiaj, wsparcie dzisiaj naruszone, kotłowanina na tym poziomie, a później odpuszczona totalnie podaż i wybieranie. Wybieranie, tylko przez kogo? Wolumeny sugerują ulicę. Ciężko powiedzieć, moim zdaniem grubsi teraz odpuścili zabawę. Widać po forum, że dużo leszczyny się tu nazbierało. Takich trzeba wymęczyć, najlepiej tak kilka miesięcy, żeby zrezygnowali i oddali. Jaki tutaj jest plan? Czas pokaże. Ja tam wolałem jak było cicho, a nie teraz dyskusje na różnych grupkach, że biere bo rośnie, a drudzy na to- patrz jaki cap, najdroższa spółka z oze, balona pompujesz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -0,70% 71,30 2021-09-20 10:10:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.