Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,90 zł , zmiana od tamtej pory: -9,42%

ALE WAS ZARZĄD NAPASŁ . DYWIDENDA GROSZ NA AKCJĘ KPINA Z LUDZI

Zgłoś do moderatora
No to macie śmiecia po 91,88zł ja stałem z boku i się przyglądałem . Macie teraz zarząd wam wypłaci GROSZ DYWIDENDY NA AKCJĘ . TO JAK NAPLUĆ AKCJONARIUSZOM PROSTO W TWARZ .
  • ALE WAS ZARZĄD NAPASŁ . DYWIDENDA GROSZ NA AKCJĘ KPINA Z LUDZI Autor: ~Inwestor-CELTIC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 0,00% 29,80 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.