Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,00 zł , zmiana od tamtej pory: -27,05%

ALE tu ciszsa...

Zgłoś do moderatora
Jak widzę papierek sobie ladnie rośnie, a postów na forum malutko. Jeszce nie został zauważony przez łowców.
Jak myślicie pytam znawców co znają takie spolki jak SCOPE PURE RYVU itp. Tam kapitalizacje już są spore, ale możliwosci zysku też wielkie (200-500%)
Jak Medinice ma się do nich?
Na jakim etapie jesteśmy w porownaniu do SCOPE ( tam wzrosty z 20 na 50 potem z 50 na 120 potem na 180, spadek na 60 systematyczny wzrost do 260
Jaką widzicie kapitalizację dla tej społki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MEDINICE 0,29% 13,86 2022-05-20 17:00:00