Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,15 zł , zmiana od tamtej pory: -0,21%

Ale to nabiera rozpędu! Kolejne info!

Zgłoś do moderatora
„Umowa zbożowa”: kiedy będzie decyzja o eksporcie z portów Mikołajów?

Decyzję o eksporcie zboża z portów Mikołajów w ramach tzw. „umowy zbożowej” podejmą właściciele ładunków po przejechaniu pierwszej karawany z odeskich portów.
Powiedział o tym szef regionalnej administracji wojskowej Witalij Kim

„Decyzje o eksporcie zboża z portów Mikołajów w ramach tzw. „umowy zbożowej” będą podejmowane przez właścicieli ładunków po przejechaniu pierwszej karawany z portów Odessy. Jeśli jest to ekonomicznie uzasadnione, będą eksportować. Z naszej strony zrobimy wszystko, co konieczne, aby było to możliwe bez żadnych przeszkód” – powiedział Kim.
  • Ale to nabiera rozpędu! Kolejne info! Autor: ~Rolnik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,42% 24,10 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.