Forum Giełda +Dodaj wątek

Ale jaja - pierwszy raz widze taki komunikat

Zgłoś do moderatora
Oświadczenie zawiera ponadto informację o podpisaniu umów, w których w/w akcjonariusze zobowiązują się do sprzedaży 250 tysięcy z puli 1 miliona akcji. Intencją zgłaszających jest aby pozostałe 750 tysięcy akcji zostało sprzedane za cenę i w sposób, które nie będą miały wpływu na bieżącą cenę akcji Spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

wyglada na to ze na 750 k maja kogos chetnego a 250 k pojdzie w rynek...?????

http://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/1096550,makolab-sa-otrzymanie-przez-spolke-oswiadczenia-glownych-akcjonariuszy-o-zamiarze-sprzedazy-czesci-a

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 6,31% 5,90 2021-07-22 13:16:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.