Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  82,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,41%

Ale będzie placz

Zgłoś do moderatora
Ale tutaj będzie płacz, po opublikowaniu raportu za pierwsze pół roku 2021. Do premiery gry zostało mniej niż rok (na tyle im zostało pieniędzy w kasie), a oni nawet nie skończyli jeszcze przygotowywać wersji alfa. Jeżeli ktoś wierzy, że dziesięciosobowy team game deweloperów w 12 miesięcy da radę skończyć wersję alfa, załatać bugi, przygotować wersję beta, przeprowadzić beta testy, dopieścić szczegóły, zrobić lokalizację gry i wreszcie wydać grę, jednocześnie zachowując wysoką jakość produkcji, to nawet mi tego kogoś nie jest żal.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 3,33% 93,00 2021-09-27 14:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.