Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,84 zł , zmiana od tamtej pory: 22,74%

albo będzie rządził TUsk albo nie będzie kasy dla polaków-demokracja

Zgłoś do moderatora
w wydaniu iii rzeszy.
tylko to nie ma nic z demokracją bo ludzie mają przystawiony pistolet ekonomiczny do głowy.
i musza wybrfac albo ryży albo kasy nie bydzie . bo zPolska wpłaci składkę członkowską do UE a na inwestycje nie dostyanie bo ryżatko nie rządzi.;
To nawet Bareja nie ma takiego polotu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 0,64% 15,76 2022-05-17 16:08:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.