Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,50 zł , zmiana od tamtej pory: 26,32%

Albert Longterm Rokicki na FB Longterm

Zgłoś do moderatora
Albert "Longterm" Rokicki na profilu FB Longterm:
"Dzisiaj naprawdę wielki, historyczny dzień nie tylko w historii polskiego biotechu ale w historii Polski - Ryvu Therapeutics zakończył z sukcesem I fazę kliniczną leku SEL24!!!! To jest mniej więcej odpowiedni "Wiedźmina 2" dla polskiego biotechu! branża będzie coraz lepiej teraz postrzegana przez kapitał. Kurs +10%"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,15% 60,00 2021-09-24 14:15:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.