Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,65 zł , zmiana od tamtej pory: 186,71%

Aktualizacja polityki zabezpieczeń

Zgłoś do moderatora
Nagłówek komunikatu obiecujący. Treść masakrująca.

Orły od zabezpieczeń wyciągnęły wnioski z wtopy jaką zaliczyły na grze forwardami i uwaga, rozszerzyły wachlarz instrumentów na których będą mogły teraz spekulować :)

Ja naiwny prosty akcjonariusz myślałem że spółka zamknie wszystkie otwarte pozycje i z czystym kontem wejdzie w rok 2017 skupiając się na działalności operacyjnej. Tymczasem ,spółka dzięki starej polityce zabezpieczeń ma szanse zanotować największą stratę kwartalną w historii spółki a przy okazji w roku, w którym ceny PB w USD wzrosły o ponad 35% a w PLN o prawie 50% wykazać stratę netto. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 3,77% 24,80 2021-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.