Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,49 zł , zmiana od tamtej pory: -23,35%

Aktualizacja na mbf-medical

Zgłoś do moderatora
Zapraszamy Do Współpracy
Nawiążemy współpracę z dystrybutorami, hurtownikami, sprzedawcami, pośrednikami handlowymi, przedstawicielami odbiorców oraz eksporterami produktów medycznych i jednorazowych środków ochrony osobistej. Partnerzy zrzeszeni w sieci MBF Group SA będą otrzymywać zlecenia i namiary na firmy zainteresowane danym rynkiem. Natomiast pracując z eksporterami, kierujemy się zasadą, iż najlepsze rozeznanie rynku mają osoby związane z danym rynkiem.

Mysle, ze ta siec sie mocno rozbudowuje i jesien bedzie pod nasze dyktando. Moim zdaniem to ostatnie dni tej ceny i szybko wrocimy na nowe wieloletnie ath i dwycyfrowy kurs przynajmniej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MBFGROUP -1,83% 2,67 2021-12-03 14:12:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.