Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,19 zł , zmiana od tamtej pory: -21,75%

Akrihin Polpharma Mmedico - testy w Rosji

Zgłoś do moderatora
Witam

Mała lektura do zapoznania
Akrihin jest jedną z wiodących rosyjskich firm farmaceutycznych, która produkuje skuteczne, niedrogie i wysokiej jakości leki w najpopularniejszych obszarach terapeutycznych w Rosji. Firma znajduje się w pierwszej piątce wiodących lokalnych producentów farmaceutycznych pod względem sprzedaży na rynku rosyjskim.
Od 2011 roku Polfarma ma udział większościowy w tym Akrihinie
Jak coś pomyliłem to mnie poprawcie

MEDICO BIO Chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na: https://https://twitter.com/Lim39356747 lub wyślij emeil na akcjonariusze1234@gmail.com 
dzięki temu dołączysz do Naszej ponad 900 grupy akcjonariuszy

https://zapodaj.net/images/fe4b712e36c31.jpg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -7,06% 2,50 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.