Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  930,00 zł , zmiana od tamtej pory: 18,28%

Akcjonariusze! Oddajcie glos na Green Hell!

Zgłoś do moderatora
Jezeli macie swoj egzemplarz GH na steam to po zalogowaniu do sklepu steam i przejsciu na strone sklepowa GH, bedziecie mogli oddac glos na GH w kategorii "The Labor Of Love" (nagroda dla developerow, ktorzy nie porzucaja swojej gry po umieszczeniu jej na steam tylko latami dodaja content - tak wlasnie robi CRJ!)
Link do strony: https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR -3,08% 1 100,00 2021-01-15 17:01:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.