Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: 121,62%

akcjonariusze honoru na walnym

Zgłoś do moderatora
Ustawodawca popiera tylko dużych i silnych. Nie dajmy się wyzyskowi
Każdy posiadacz akcji ma moralny obowiązek wobec pozostałych by być na walnym lub przekazać pełnomocnictwo. Sukces jest możliwy tylko gdy będziemy mieli 10% głosów . Nieobecni lub nieprzekazujący pełnomocnictwa szkodzą sobie ale również pozostałym dla których są to ciężko zapracowane pieniądze a których cwaniak chce pozbawić. Nie można tutaj być egoistą i myśleć tylko o sobie. Wystawienie świadectwa przez biuro maklerskie kosztuje ok 30zł, przekazanie pełnomocnictwa tylko trochę fatgi.

http://www.forumakcjonariuszykci.pl/pilne-porozumienie-akcjonariuszy-kci-przeciwko-delistingowi-oglasza-mobilizacje/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -1,80% 1,64 2021-06-14 16:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.