Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,86 zł , zmiana od tamtej pory: -11,52%

Akcjonariat - INTERFERII - jedyny taki zdyscyplinowany :) - średnia c...

Zgłoś do moderatora
średnia cena cały czas rośnie - jak byśmy ustalili że ma być 10 zeta to by było fajnie . Widać że nikt poniżej 4.5 nie chce sprzedać...3mamy nadal - najwyżej wyjdziemy na zero ; ) - [ średnia za 3 miechy jest około 4,5 a za 6 coś około 3,5zł i z każdym dniem rośnie ]

pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERFERI 0,00% 4,30 2021-07-28 16:43:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.