Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 53,42%

akcji do 20 groszy stoi za 130-140 tys zł a później do 0,33 pustka

Zgłoś do moderatora
Jak przejdą ten pakiet 480 k szt co stoi na 0,33 to AUTOSTRADA do 1 pln

A trolle bez akcji i peronuarzo-pienuacze niech sobie kwiczą i wypisują kłamstwa, bzdury i manipulacje. MACIE TROLLE ZEROWY WPŁYW NA COKOLWIEK.
Jak pójdzie popyt to sam rozbiorę tą drodbnicę co stoi na 0,33 za 158 k zł bo to cena i tak dużo nizsza niż moja srednia sprzedaży.
.ale do tego czasu piczekam na lewej stronie i na zwiększony obrót. Na ta chwilę lata jakaś drobnica, nawet plankton nic nie znaczący rak hak i wycie trolli bez akcji.

Kwicza, jeczą, troll Ta do 3 w nocy i od 7 rano na forum ...a ja spokojnie, na Orlenie dziś wykreciłem piekny zysk i pod kolejne kołeczko znów udział w Orlenie 10 k szt. kupione 57,2-58

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION 2,28% 0,18 2023-06-06 09:06:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.