Forum Giełda +Dodaj wątek

Akcje UniCredit drożeją o ponad 10 proc.

Zgłoś do moderatora
Akcje UniCredit drożeją o ponad 10 proc.

PAP
17.10.2008 10:59
Czytaj komentarze(1)
Zobacz na forum ({PostCount})

Po "turbulencjach" ostatnich dni akcje UniCredit wzrosły w piątek na giełdzie w Mediolanie o 10,3 procent - odnotowują włoskie media.
Podobna tematykaRząd Libii kontroluje 4,2 proc. akcji UniCredit


Podkreśla się, że wpływ na wzrost notowań miało podanie informacji o tym, że Centralny Bank Libii zakupił kolejne akcje banku, zwiększając swe udziały z 0,87 do 4,23 procent.

W piątek cena akcji UniCredit wynosiła przed południem 2,38 euro.

Czytaj poniżejReklama:
W ostatnich dniach akcje Unicredit notowały znaczne spadki sięgające nawet 13 procent.

UniCredit ma 59,28 proc. akcji Pekao SA. Do Skarbu Państwa należy 3,95 proc. akcji polskiego banku. (PAP)


  • Akcje UniCredit drożeją o ponad 10 proc. Autor: marcinl0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 0,31% 35,60 2021-01-19 16:28:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.