Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,30 zł , zmiana od tamtej pory: -68,19%

Akcje serii G (po 3,00 zł)

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/QUARTICON-S-A-Umowa-konwersji-wierzytelnosci-na-kapital-zakladowy-Spolki-8247881.html

Zgodnie z Umową strony postanowiły o konwersji wierzytelności Spółki względem Venture FIZ z tytułu udzielonych Emitentowi pożyczek w łącznej kwocie wynoszącej 2.994.900 zł na kapitał zakładowy w postaci 998.300 akcji zwykłych na okaziciela serii G wyemitowanych na podstawie ww. uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki. Cena emisyjna jednej akcji serii G wynosi 3,00 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -8,33% 2,64 2022-10-04 13:09:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.