Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,21%

Akcje Lotos w konsolidacji. Szacunki za II kwartał bez reakcji rynku

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji paliwowego giganta na krajowym rynku, spółki Lotos, spadał podczas piątkowej sesji o około 2,59%. Akcje taniały o 2,30 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 85,38 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego 1,08% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach, porównywalnych z poprzednimi dniami. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 86,36 zł. Była to kolejna sesja z rzędu, wpisująca się w trwającą konsolidację. W sumie od początku ruchu wzrostowego z połowy maja, zwyżka przekracza już 28%.

Akcje Lotos nadal w konsolidacji
Od pierwszych dni lipca notowania spółki poruszają się w ramach konsolidacji. W ubiegły piątek pojawiła się próba wybicia na nowe maksima, jednak nie była ona udana. Wydaje się, że mimo wszystko jest to pozytywna sytuacja biorąc pod uwagę, że na początku tego miesiąca doszło do silnych wzrostów, a ruch boczny wskazuje na...

https://comparic.pl/akcje-lotos-w-konsolidacji-szacunki-za-ii-kwartal-bez-reakcji-rynku/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/08/lotos-5.08.2019.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,71% 92,20 2019-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.