Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  194,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,72%

Akcje ING Banku Śląskiego kształtują kolejny wyższy dołek

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji spółki ING Bank Śląski, jednego z najpopularniejszych banków działających na krajowym rynku, rósł podczas wczorajszej sesji o około 0,42%. Akcje drożały o 0,80 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 193,80 zł. Jest to niezły wynik na tle zyskującego wczoraj 0,97% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 192,80 zł. Była to sesja nie zmieniająca znacząco układu technicznego. W sumie od końca czerwca przecena sięga już blisko 10%.

Akcje ING Banku Śląskiego z próbą odbicia
Na wykresie z dzienną skalą czasową, widać że od początku roku kurs porusza się w łagodnym trendzie wzrostowym. Kolejne dołki pojawiają się coraz wyżej, całkiem nieźle respektowana jest tak że linia poprowadzona po serii wcześniejszych dołków. To od niej dokonuje się obecna próba...

https://comparic.pl/akcje-ing-banku-slaskiego-ksztaltuja-kolejny-wyzszy-dolek-spolka-z-wyzsza-rekomendacja/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK -4,82% 134,40 2020-04-08 17:01:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.