Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  102,55 zł , zmiana od tamtej pory: -1,61%

Akcje Baku Pekao wracają do głównego trendu. Spółka dementuje plotki o..

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji jednego z największych polskich banków, spółki PEKAO, spadał podczas wczorajszej sesji o około 2,02%. Akcje taniały o 2,10 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 101,85 zł. Jest to porównywalny wynik do tracącego podczas wczorajszej sesji 1,12% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach do ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 102 zł. Była to kolejna sesja, wpisująca się w trwające spadki. W sumie od końca sierpnia spółka zyskała niemal 16%.

Akcje Baku Pekao w trendzie spadkowym
Spoglądając na wykres z dziennymi notowaniami ceny, widać wyraźnie, że szerszy układ to trend spadkowy. Od dawna mamy do czynienia z coraz niżej pojawiającymi się kolejnymi wierzchołkami. Aktualnie jesteśmy po silnej i dynamicznej zwyżce, która niestety kolejny raz nie dała rady tego schematu przełamać. Dodatkowo kurs wyhamował, a cena zaczęła...

https://comparic.pl/akcje-baku-pekao-wracaja-do-glownego-trendu-spolka-dementuje-plotki-o-przejeciu-mbanku/ 
  • Akcje Baku Pekao wracają do głównego trendu. Spółka dementuje plotki o.. Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,79% 100,90 2020-01-21 17:03:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.