Forum Giełda +Dodaj wątek

Akademia Inwestowania II. Od teorii do praktyki

Zgłoś do moderatora
Jeśli chcesz zacząć skutecznie inwestować, a potrzebujesz solidnego fundamentu wiedzy, to Akademia Inwestowania jest właśnie dla Ciebie. To cykl 6 webinarów Krzysztofa Kolanego, głównego analityka Bankier.pl.
Kurs jest praktycznym przewodnikiem, który pozwoli Wam „samodzielnie ruszyć w gąszcz rynków finansowych”.
Szczegóły i zapisy: https://sklep.bankier.pl/akademia_inwestowania?cs=bankier.pl&cm=content&cn=NS_ai_forum

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.