Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,99%

Airway Medix zawarł z izraelską firmą BICI Solutions niewiążący list...

Zgłoś do moderatora
" Airway Medix oczekuje, iż proces uzgadniania dokumentacji prawnej dotyczącej docelowej umowy partnerskiej potrwa ok. 30-45 dni.

Zawarcie listu intencyjnego z BICI Solutions kończy proces analiz możliwych opcji komercjalizacji aktywów Adiuvo Investments w odniesieniu do Airway Medix. (PAP Biznes)

pel/ "
  • Airway Medix zawarł z izraelską firmą BICI Solutions niewiążący list... Autor: ~Fenomenalny_papier

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
08OCTAVA 0,00% 1,02 2023-01-31 15:04:34