Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: -24,56%

AioCare wśród najlepszych medtechów w Europie

Zgłoś do moderatora
Kolejny sukces HealthUp, jednej ze spółek portfelowych Adiuvo Investments. System mobilnej diagnostyki płuc AioCare został wybrany przez duński Valuer jako jednak z najlepszych spółek medtech w Europie oraz nr 1 w Polsce.

Valuer to firma inwestycyjna i badawcza, w której można znaleźć byłego inwestora Skype’a, profesorów strategii biznesu, top menedżerów i seryjnych przedsiębiorców z sukcesami w transakcjach wyjścia.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/adiuvo-investments-7559.html 
  • AioCare wśród najlepszych medtechów w Europie Autor: oswald1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO 0,00% 5,96 2020-09-18 09:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.