Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,40 zł , zmiana od tamtej pory: -6,34%

Ailleron w górę

Zgłoś do moderatora
To kwestia, krótkiego czasu i Ailleron i idzie w górę. Dlaczego ? :
- od kilku dni ktoś sypie i ktoś te akcje skwapliwie skupuje,
- dziś już było wybicie + 4 % spadło tylko na koniec,
- spadło w sumie niewiele ok 15 % licząc od 15,50 zł /akcja

Aktualna wycena jest mega atrakcyjna. Kapitalizacja dzisiejsza to ok 165 mln złotych. A w ubiegłym tygodniu wpłynęło do grupy Ailleron ponad 110 milionów złotych. Kto przy zdrowych zmysłach uwierzy , że Ailleron bez wpłaconej gotówki jest wart 55 milionów ??

Jak się więksi inwestorzy i fundy połapią zaraz tu będzie duży wzrost.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AILLERON -1,18% 12,55 2021-07-23 17:00:00