Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,80 zł , zmiana od tamtej pory: -6,39%

Ailleron - spółka IT mocno sie rozwija w czasach pandemii

Zgłoś do moderatora
Generalnie inwestuje w spółki IT i oczywiście mam pakiecik ASE, ale chciałem zwrócić Waszą uwagę na Ailleron.
Spółka ma za sobą słabo wynikowo rok 2019 więc jest wyceniana śmiesznie nisko ( CWK < 1 ), ale wygląda na to że wyciągneli wnioski, bo z kwartału na kwartał wyniki wyglądają lepiej. Myśle że jak rynek to zauważy to kurs podąży za poprawą wyników.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOSEE 0,00% 41,00 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.