Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: 26,99%

Ailleron rozwija się przez przejęcia

Zgłoś do moderatora
Cytat:"- Obserwujemy rynek, naszym planem jest kupno większej spółki o przychodach rzędu 100 mln zł. Obserwujemy wyceny, czy się obniżą, liczymy też, że do kupienia będą spółki, których właściciele jeszcze niedawno nie planowali ich sprzedaży – mówił prezes Tomasz Król podczas konferencji prasowej. - Zakładamy, że w tym roku lub w pierwszym kwartale 2023 roku dokonamy akwizycji, która pozwoli nam rozszerzyć działalność geograficznie, a może też produktowo - dodał."

Źródło: https://www.wnp.pl/tech/ailleron-rozwija-sie-przez-przejecia-na-celowniku-duza-firma,583672.html 
  • Ailleron rozwija się przez przejęcia Autor: inseratlink

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AILLERON 2,14% 14,35 2022-11-29 17:00:00