Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,69 zł , zmiana od tamtej pory: 7,25%
Witam. Niebawem poniedziałek więc nowe szanse. Ponieważ nie piszemy tutaj o Danksie, wielkiej porażce GPW, sugeruję - nie naganiam, nie zachęcam, po prostu proponuję się przyjrzeć. Od dawna żadna spółka nie dała mi tyle zarobić. Agroton. Zamiast
powtarzać, cytować, ciekawe dwa linki faceta, który wie dużo na temat A:
1. https://www.bankier.pl/forum/temat_podniesienie-ratingu-sytuacja-makro-i-geopolityczna,22427307.html
2. https://www.bankier.pl/forum/temat_fitch-podnosi-rating-ukrainy,22427315.html
Co poza Agrotonem? Ja dość pokaźnie wszedłem w Efekt, Eonet, Asbis, to moje inwestycje z ostatnich 2 miesięcy.
  • Agroton Autor: ~Ryssiekk
  • Re: Agroton Autor: ~dex
  • Re: Agroton Autor: ~Ryssiekk
  • Re: Agroton Autor: ~Ryssiekk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
DANKS -2,89% 0,74 2021-12-07 17:00:00