Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,38 zł , zmiana od tamtej pory: -17,66%

AGORA CZYLI TEMAT ZASTĘPCZY PIS, A MICHNIK MA TAŚMY KACZYŃSKIEGO? A MA?

Zgłoś do moderatora
NO TO BĘDZIE NAWALANKA NA CAŁEGO, PRZED WYBORAMI SZAMBO WYBIJE, KTO ZACZYNA PREZES KACZYŃSKI? CZEGO BOI SIĘ PREZES KACZYŃSKI? ŻE AŻ ATAKUJE AGORĘ? KTO PIERWSZY ATAKUJE TEN SIĘ BOI, JAK MAWIAŁ MILTON FRIDMAN
"SPOŁECZEŃSTWO, KTÓRE PRZEDKŁADA RÓWNOŚĆ NAD WOLNOŚĆ, NIE MA ANI JEDNEGO ANI DRUGIEGO.
I ODWROTNIE.
WOJNA NA UKRAINIE NIEDŁUGO SIĘ KOŃCZY, WŁADYMIR TAK POWIEDZIAŁ, A CI CO WALCZYLI Z WŁADYMIREM BĘDA MIELI BARDZO DROGIE PALIWA. TAK ŻE RFN MOŻE DOSTARCZAĆ POLSCE PALIWO GAZOWE, Z ZASOBÓW ROSJI ALE PO ODPOWIEDNIEJ CENIE. A GDYBY TUSK ZGODZIŁ SIĘ NA TO CO UJAWNIŁ MINISTER SPRAW ZAGRANICZNYCH RP SIKORSKI PO ROZMOWIE Z ŁAWROWEM, ŻE POLSKA PRZEJMIE CZĘŚĆ UKRAINY NALEŻĄCEJ DO RP W 1939 ROKU, TO ROSJA PRZEJMIE SWĄ CZĘŚĆ. CO WIEDZIAŁ SIKORSKI? ŻE UKRAINA ZOSTANIE PRZEJĘTA PRZEZ ROSJĘ, I GŁOŚNO TO MÓWIŁ, ŻE DOJDZIE DO WOJNY JAK UKRAINA NIE WSTSZYMA SIĘ Z WOJNĄ? . A PAN PREZYDENT ROSJI CHCIAŁ SIĘ PODZIELIĆ UKRAINĘ, NA CZĘŚĆ POLSKĄ I ROSYJSKĄ. TO DZIŚ WOJNY O UKRAINĘ BY NIE BYŁO. TERAZ SĄ PROBLEMY Z INFLACJĄ I KOSZTAMI ENERGETYCZNYMI. A SIKORSKI TYLKO PRAWDĘ POWIEDZIAŁ. I ZA TO SIKORSKIEGO GANIĄ? WYWIAD TO WYWIAD A NIE CHARCEŻYKI KACZYŃSKIEGO, CO NAWET TU 154M NIE POTRAFILI DOPILNOWAĆ, TO JAK POLSKI DOPILNUJA? JAJA JAK BALINY, A ROSJA MA BROŃ JĄDROWĄ I TYLKO BAWI SIĘ ZABAWKAMI Z II WOJNY ŚWIATOWEJ, A CO JAK ZAGONIĄ ROSJAN POD SCIANĘ? CZEGO BOI SIĘ USA? PREZESA KACZYŃSKIEGO I JEGO ARMII?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGORA 0,34% 4,43 2022-12-06 15:13:17