Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -53,00%

Aforti Holding – windykacja najlepszą częścią grupy

Zgłoś do moderatora
Aforti Holding – spółka zajmuje się pożyczkami dla przedsiębiorstw ale także windykacją. Mimo notowanych wysokich przychodów, ostatnie kwartały przynoszą straty netto. Jakiś czas temu podbicie notowań zawdzięczaliśmy przekroczeniu 5% w akcjonariacie przez znanego inwestora Januarego Ciszewskiego. Niedawno firma informowała, że chce wprowadzić spółkę zależną na londyńską giełdę. Ze spółek wchodzących w skład grupy, nieźle w obecnych czasach zaczyna razić sobie Aforti Collections odpowiedzialna za windykację....
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,71% 5,64 2021-12-08 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.