Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: 5,63%

Adresy mailowe do skupu IAG podane przez Olda

Zgłoś do moderatora
Obydwa adresy podane przez Olda są nieprawidłowe. Poniżej info z systemu po wysłaniu maila:

The mail system <FundCapitalAGswiss@interia.pl>: host mx.interia.pl[217.74.65.64] said: 550 5.1.1 Account not found / Nie ma takiego konta (in reply to RCPT TO

command) <funduszSzajcarski@interia.pl>: host mx.interia.pl[217.74.65.64] said: 550 5.1.1 Account not found / Nie ma takiego konta (in reply to RCPT TO command)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IALBGR -0,59% 0,34 2021-01-28 09:37:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.