Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,20 zł , zmiana od tamtej pory: -38,19%

ADIUVO DAY w drodze - 13 czerwiec - czyli jakieś infa w drodze

Zgłoś do moderatora
http://pandl.pl/aktualnosc/items/adiuvo-investments-7560.html

13 czerwca odbędzie się Adiuvo Day
Grupa Adiuvo Investments wkracza w okres żniw. Pierwsze umowy zmierzające do finalizacji transakcji wyjścia ze spółek portfelowych zostały już podpisane, kolejne spodziewane są w najbliższym czasie (więcej na ten temat - link). W tym gorącym okresie Grupa Adiuvo Investments spotka się z inwestorami, aby przybliżyć pięć projektów, które najszybciej zostaną zmonetyzowane. Spotkanie odbędzie się w Warszawie 13 czerwca br. Z racji ograniczonej liczby miejsc osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wcześniejszy kontakt.

nie ma lipy coś się tam wreszcie dobrego dzieje!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO -2,84% 4,45 2020-08-11 12:13:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.