Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,80 zł , zmiana od tamtej pory: -17,69%

Adiuvo Day – relacja z dnia inwestora Grupy Adiuvo Investments

Zgłoś do moderatora
Adiuvo Investments zorganizowało otwarty dzień inwestora, podczas którego zaprezentowane zostały kluczowe projekty z portfolio inwestycyjnego, a uczestnicy spotkania mieli możliwość bezpośrednich rozmów nie tylko z zespołem zarządzającym, ale również z wynalazcami i zarządem spólek celowych. Grupa Adiuvo Investments weszła już w okres komercjalizacji najbardziej zaawansowanych technologii, które w dedykowanych prezentacjach zostały zaprezentowane inwestorom.

- W latach 2014-2017 stworzyliśmy portfolio innowacyjnych technologii z zakresu żywności funkcjonalnej, suplementów diety, urządzeń nasobnych, algorytmizacji, a także z zakresu urządzeń medycznych i sensorów. Dwie technologie już sprzedaliśmy, a w najbliższych 12-18 miesiącach spodziewamy się kilku kolejnych transakcji. Jako akcjonariusz Adiuvo spodziewam się pierwszej dywidendy w przyszłym roku – powiedział dr Marek Orłowski, twórca, prezes i wiodący akcjonariusz Adiuvo Investments.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/adiuvo-investments-7606.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ADIUVO 0,31% 6,42 2020-02-20 15:21:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.